زمان هایی است دندان درد نداریم ولی وقتی به دندانپزشک مراجعه می کنیم، دندانپزشک برای درمان بیماری، درمان ریشه را توصیه می کند. اما سوالی که ذهن ما را مشغول می کند این است که من که دندان درد ندارم چرا باید عصب کشی کنم.

بیشتر بخوانید

گاهی برای پیشگیری از بیماریها راه هایی وجود دارد که عام مردم از آن بی اطلاع هستند. در دندانپزشکی فیشور سیلانت از آن کارهای ساده ایی است که شاید کمتر اسم آن را شنیده باشید.با قرار دادن فیشورسیلانت از پوسیدگی دندان می توانید جلوگیری کنید. در این مطلب بیشتر برایتان از فیشورسیلانت توضیح می دهیم.

بیشتر بخوانید

اگر شما هم حین خوردن مواد خوراکی و غذاهای سرد و گرم، درد تیز و سریعی را احساس می کنید که بلافاصله برطرف می شود، دندان های حساسی دارید اما نکته مهم و کلی که می خواهم خاطرنشان کنم این است که دندان های ما به طور تکاملی برای خوردن غذاهای خیلی سرد طراحی نشده اند.

بیشتر بخوانید

خیلی اوقات افرادی را می بینیم که ظاهر بسیار زیبا و شیکی دارند اما وقتی به ما نزدیک می شوند و شروع به صحبت می کنند با دیدن دندان های شان کاملا نظرمان عوض می شود! دندان های زرد و بدشکل سن را بالا می برد و حالت بیمارگونه به چهره می بخشد. درحالی که دندان های سفید، مرتب و درخشان می توانند نگاه هرکسی را به خود خیره و زیبایی چهره را دو چندان کنند! در این مقاله با راه های سفید کردن دندان آشنا می شوید.

بیشتر بخوانید
تماس سریع